Un proxecto de:

Coñece máis sobre a iniciativa
 




Correo xeral da Gaceta do Minho
info@gacetadominho.org



Directores:
Xosé López García

xlopez@gacetadominho.org

Joaquim Borges Gouveia
jborges@gacetadominho.org



Dirección técnica:
Xosé Pereira
xpereira@gacetadominho.org

Luis Borges Gouveia
lborges@gacetadominho.org



Dirección de arte:
Manuel Gago
mgago@gacetadominho.org



Redactora xefe:
Rosa Aneiros
aneiros@gacetadominho.org

Ricardo Pinto
rpinto@gacetadominho.org



Equipo de Redacción:
Fernando Antón

fanton@gacetadominho.org

Fernando Redondo
fredondo@gacetadominho.org

Francisco Seoane

fseoane@gacetadominho.org



I Xornadas Internacionais de teletraballo. O teletraballo e o xornalismo electrónico.
http://www.teletraballo.centromultimedia.net